תחזית מדינת ישראל אפריל 2020

לקרוא עד הסוף ולהרגיש כל מילה. שימו לב : התחזית נבדקת לעומק באמצעות מגמות ופוטנציאליים הנראים במספרים, אך עם גישה של תודעה גבוהה. ישראל מבחינה אנרגטית היא מרכז אומות העולם כולו.

תחזית מדינת ישראל אפריל 2020- לקרוא עד הסוף ולהרגיש כל מילה🥇

שימו לב : התחזית נבדקת לעומק באמצעות מגמות ופוטנציאליים הנראים במספרים, אך עם גישה של תודעה גבוהה. ישראל מבחינה אנרגטית היא מרכז אומות העולם כולו. העבודה הפנימית שאנחנו עושים כאן, משפיעה כאדוות אנרגטיות עד לקצה הקוטב הצפוני. ארחיב על כך בפוסט נפרד, בהמשך.

אז בואו נתחיל, חודש אפריל 2020, מה הוא מביא איתו?

2020 בצמצום שווה 4. אפריל הוא החודש ה4 בלוח השנה הלועזי. כשמספרים חוזרים על עצמם במימד הזמן, מה שקורה מבחינה אנרגטית הוא דחיסה עצומה של אור, עפ הרטט והמשמעות של אותו המספר.

תארו לכם שכולנו צופים בהופעה. אותה ההופעה, אותם השירים, אותם הזמרים על הבמה. אך אנו חווים את ההופעה הזו ואת התדרים שלה באופן שונה. כל אחד ע"פ המידע שהוא אמור לעבד באותה נקודה בחייו בזמן הזה. היום אני רוצה לדבר על "ההופעה" שתוצג לנו בחודש אפריל:

1. נראה כי אפריל יהיה החודש המשמעותי ביותר בשנה הזו, ובכלל ב20 השנים הקרובות. זהו חודש גורלי ביותר, שבו כל פעולה פנימית שזרענו ועוד נזרע, הולכת לקבל צורה. מספר 4 מייצג את עולם החומר, את העשייה בפועל. אם 1, 2, 3 היו הבראשית, ההפרייה והשילוש, כעת 4 נותן לכל השלישיה הזו- מציאות ומעשיות. מספר 4 מסמל שגרה. עשייה. עבודה מאומצת. על כן נראה כי ב4/4/2020 נעבור סגירה של קארמה ונכנס הפעם לעשייה נכונה. עשייה בונה. אנחנו הולכים לבנות עוד קומה במימד הרוחני , והגשמי.

2. בחיבור חודש אפריל לשנת 2020 אנו מקבלים את הספרה 8. כש8 נפגש מול 4- זהו מפגש שיוצר מפץ. שם השם (י,ה,ו,ה) מורכב מ4 אותיות. בסיכום הגימטרי שלו יתן 8. שילוב המספרים מראה לנו אנרגיה נפיצה מבחינת הטבע, אדמה, אוויר, אש, מים כל ארבעת היסודות נכנסים לתמונה והולכים לתת את הטון שלהם. יש פה אנרגיה של קארמה מיידית- אנו הולכים לקבל "בפנים" את כל מה שזרענו. מרץ הביא איתו את הספרה 7 (בחיבור לשנה) שגרמה לכולנו לשבות, להכנס לחשבון נפש, הפעם אפריל מביא איתו את הספרה 8- של אנרגיות סופר אגרסיביות, תארו לכם אדם אנרגטי וסוער ביותר (8) שאותו כולאים ב4 קירות (4) ואומרים לו- עכשיו גלה סבלנות 😁זה לא הולך יחד. יש צפי גדול להפגנות של התושבים בכל העולם, תופעות טבע, האדמה הולכת לדבר… אפשרות גדולה לשבירת כלים, המון מקרים מדיניים ועולמיים שיגרמו אחת ולתמיד להתעוררות קולקטיבית. יד השם נכנסת בכל. זהו, לא יהיה אדם אחד על פני כדור הארץ שישן. כשאני אומרת "ישן" אני מתכוונת מבחינה רוחנית. היזכרו בילדות שרציתם עוד קצת לישון, אבל היה כבר ממש מאוחר ועוד רגע צלצול, ואמא נכנסת וצועקת "קומו! עכשיו!" אז זוהי בדיוק אותה האנרגיה 🙂 אל תחששו. צפו על הכל ממש כמו ההופעה שדיברתי עליה למעלה. יש נשמות שחייבות נענוע כדי להתעורר. ועד שכולנו לא נתעורר- לא נוכל להמשיך. האנרגיה של אפריל היא מבחינת "ווידוא" שכולם קיבלו את המסר👌

3. בין ה1.4 ל4.4 המגמה היא של סיום והתחלה בו זמנית. דברים יסגרו ובד בבד דברים יפתחו ובגדול. עסקים שיפתחו בעקבות התקופה הזו ויצליחו להביא אליה מזור, הולכים להצליח בגדול. מה שיסגר, אמור להסגר כי סיים את תפקידו בכדור הארץ. מבחינה נפשית נראה כי הציבור יהיה חזק יותר. ההגזמה וההסחפות שתיארו את חודש מרץ מתחלפים כרגע בריאליות, פרקטיות והצמדות לקרקע. על כן הפתרונות יחלו להגיע, המצאות, חידושים, 4 מול 8 מדבר על פטנטנים, גאונות, יכולות רב תחומיות ומידעים רוחניים שמקבלים צורה גשמית, רעיונות שהופכים למציאות. הולך להיות חודש סופר מעניין בגזרת החידושים שיגיעו דווקא מישראל🥇

4. ה4.4.2020 שער אנרגטי שיביא איתו חד וחלק שינוי בדפוסי החשיבה לכולנו. אם אסכם בקצרה את השער אוכל לומר: משוב מהבורא בכבודו ובעצמו על כמות האהבה שזרעתם עד היום (ובכל הגלגולים) בעולם. התפקיד שלנו כאן הוא סה"כ לאהוב. לפתוח את הלב. על זה אנו עומדים ונופלים בניסיונות. האם הלב שלנו היה פתוח! אהבה בגימטריה נותנת 13. 1+3=4. אהבה היא היא הכח המניע של החיים. אהבה היא השם המפורש והתפישה הנכונה של הבורא. אהבה היא פעולת השתוקקות של 2 גופים להתחבר. השער הזה יביא להתפתחויות שיובילו בסופו של דבר לשלום. ביוני 2020 אני צופה הרבה הסכמים, פשרות ובשורות טובות שיגיעו ברמה עולמית! לכן השער של ה4.4.2020 הוא הגרעין הראשוני שיוביל לצעדים הללו. גם אם נחווה עימותים ואיומים, זה יקרה כדי שנתאחד יותר ברמה עולמית ונמגר כל מה שמפריע. מומלץ באותו היום להתחבר ל4 היסודות ולבדוק מה דורש איזון.

5. פירוט 4 היסודות, ממליצה לכולם לבדוק אותם עוד היום: 🔥אש- רצון – כל התחלה חדשה מגיעה מרצון, מניצוץ, מתשוקה. בדוק היטב ממה אתה מונע. וכדאי מאוד שתמצא מהי התשוקה שלך בחיים. איפה אתה מרגיש הכי אותנטי, ממומש ומתלהב.

🐾אדמה – צורך- מהם הצרכים שאותם עליך לספק ברמה יומיומית? האם אתה זקוק לסביבה רגועה כדי לחוש בטוב? עשה כל מה שצריך כדי לארגן לך אחת כזו. אולי אתה דווקא זקוק למוטביציה- חבור לקבוצת אנשים רעבים להצליח.

💦מים- זרימה והתחדשות- היכולת שלך להמשיך על אף התנאים, כמו מים שמוצאים פתח ומשנים את צורתם בהתאם לכלי שהם פוגשים. בדוק את יכולת ההסתגלות והגמישות שלך, כי במקום שבו מים זורמים- יש חיים. ובמקום שבו הם עומדים- יש תקיעות ועכירות.

🌬אוויר- שכל והיגיון: אחרי כל הדרמה והחשש שהקורונה הביאה איתה, מה השכל הישר שלך אומר לך? אילו פתרונות יצירתיים עלו לך בתקופה הזו? זה הזמן לרשום אותם.

לסיכום: הקורונה הולכת לחלוף ואנחנו נשאר עם העבודה הפנימית שעשינו. קיבלנו חדר כושר לתודעה במתנה 😊 ממליצה לבדוק מה התחזק אצלכם בעקבות התקופה הזו, ולשבת לתכנן תכנית מסודרת לחיים החדשים שלכם. עוד רגע ואנחנו שם. החל מהשבוע שיגיע לאחר ה4/4 יודיעו על חזרה לשגרה בצורה הדרגתית, וחודש מאי יביא איתו מהירות ומהפכים, שכדאי מאוד שתקחו בחשבון בתכנון.

אז תגידו, אתם באים להופעה?😉