הבוגרים שלנו ממליצים

בוגרי הקורס לנומרולוגיה טיפולית אצל מיכל גרין – סיימו הכשרה מקצועית לייעוץ במגזר הפרטי, בכל תחומי החיים,

וקיבלו תעודת הסמכה לייעוץ נומרולוגי – המאפשרת להם עם סיום הקורס שלנו להתחיל לעסוק בזה.

חלקם הגדול ממשיך לקורס "מומחה בנומרולוגיה טיפולית" לקבל הסמכה לייעץ גם במגזר העסקי.

אך לפני כן, מזמינה אותך לקרוא קצת תגובות על הקורס, ועל התהליך שהבוגרים שלי עברו ב-18 השבועות בהם למדו אצלי...

פרח גולן

הקורס פתח לי את כל הצ׳אקרות.
חוויתי תקופה של חוסר וודאות, עם עצמי, עם העסק שלי, הרבה שאלות שנשארו פתוחות.
הייתי אבודה.
באתי לקורס בלי ציפיות. באתי שיהיה לי עוד כלי לעצמי ולעסק שלי..
אבל מהר מאוד הבנתי שזה קורס לחיים.
גיליתי את עצמי – ממש ככה.
הבנתי מי אני, מה אני, למה אני חווה את מה שאני חווה וגם איך ממשיכים הלאה.
הקורס משחרר את התחושה שהמציאות "נכפתה" עלינו, משחרר את האשמה העצמית, הביקורת, השיפוטית…
הוא עוזר לקחת אחריות מדוייקת- בדיוק מה צריך לעשות כדי לשנות את המצב, מחזק את האמונה, את המקום שהכל מדוייק, (לא רק סיסמה!) ממש מחזק את עמוד השדרה הפנימי❤️
אני בהודיה ענקית שמצאנו את הדרך אחת לשנייה וממליצה לכל אדם בעולם לעבור אותו קודם על בשביל עצמו!
זה שינה לי את החיים, את העסק, את הפרספקטיבה, את האמונה והכי חשוב- החזיר לי את עצמי ❤️
תודה ❤️

צוריאל עטיה

אני מאוד אוהב לפתח את הצג הרוחני שבי.
בעיניי יש אמת אחת והמון דרכים להגיע אליה.
במהלך חיי למדתי דברים כאלה לבדי אבל כשראיתי את הקורס של מיכל שמעתי ובדקתי לא יכולתי שלא להיות נוכח בדבר הקסום הזה.
מיכל פשוט אדם מקסים שיודעת לקרב לחבר ולגעת בכל אחד באופן אישי לפתח ולשנות את חייו לטובה. מדהים לעבור אצלה תהליך ולראות שגם אנשים שרחוקים מעט מהצד הרוחני שלהם מתעוררים לגלות את הפוטנציאל האדיר שקיים בהם ובעיקר לעזור לעצמם ולסביבה לחיות חיים טובים ואיכותים יותר.
המלצה שלי היא לנצל את הקורס אצלה במהרה כי זה מאוד נדיר💚

ליחן מיסק

טוב.. לספר מי זאת מיכל בכמה משפטים זה מאתגר..
פצצת אנרגיה, ידע, קוסמיות, רוחניות ומעשיות✨ במילה אחת קוסמת✨🪄
א. כשהגעתי לקורס על השיעור הראשון.. עפתי גבוה.. מהידע, מהאנרגייה, ומהעוצמה של מיכל ומאיך שהיא מעבירה את הקורס.. לא הבנתי איך לא עשיתי את הקורס הזה קודם?!
ב. הלימוד חווייתי, מהנה, עוצמתי ומלאאא ידע…היא לא משאירה לנו כמעט שאלות, רמות הדיוק, והמסרים עוברים בצורה פנומנלית.
ג. כשאת מתחילה את הקורס את כבר מתחילה לדבר מספרים, רואה מספרים בכל מקום ונדהמת כל פעם מחדש מהדיוק.
ד. את נפתחת לעולמות מדהימים. עולם של ידע עצום, עולם של אינטואיציות חזקות ומדוייקות והכל ברור ומובן מתוך השלמה ואמונה ועם זאת גם מקבלת כלים להתפתחות ולהכוונה לייעוץ מקדם עבור הנועץ.
ה. אל תחשבי.ו פעמיים..
מיכל מדהימה, ממגנטת, עוצמתית, תותחית, ואלופה בתחום.
אין מה להתבלבל זו הבחירה הנכונה✨👌

ליחן💕

ניקול בנימין

החלום שלי ללמוד נומרולוגיה התחיל בגיל 17 אבל אף פעם זה לא הרגיש לי מדויק לא מבחינת הזמן, לא מבחינת המורה ולא מבחינת מוכנות של הנשמה שלי.
על מיכל שמעתי מחברה, עקבתי אחריה כמה שבועות וזה הרגיש לי זה.
מהר מאוד הבנתי שעשיתי את הבחירה הנכונה, מיכל היא סוג של מלאך בחיים שלי. למדתי המון, פגשתי המון מרצים ומורים בחיי אבל כמו מיכל? לא פגשתי מימיי. היא לא מורה לנומרולוגיה היא מורה לחיים. גם הקורס וגם מיכל שינו את החיים שלי. אני לא סתם משתמשת במילים גדולות, אני עומדת מאחוריהן.
הקורס נתן לי כלים לחיים, עזר לי לעבור תהליך עם עצמי, להתחבר יותר לרוח, להתחבר לאמונה ולהיות שלמה עם מי ומה שאני בפעם הראשונה ללא ספקות בחיי.
אני חושבת שלהכיר את מיכל זו זכות. ללמוד אצל מיכל זו זכות, ללמוד את השיטה שלה זו זכות. בתור בחורה של מילים ששונאת מספרים התאהבתי גם במספרים, גם בנוסחאות וגם גיליתי שזו שפה מדהימה.
אם אתם עדיין מתלבטים קבלו הבטחה ממני שזה אחד מהקורסים שלא תרצו שייגמר לעולם.

מרווה עאזם

הגעתי לנומרולוגיה כי חיפשתי תשובות לשאולות שלי לגבי המסע הנשמתי שלי כאן בעולם, המספרים סיקרנו אותי והחלטתי להירשם ללימודים.
כבר בשיעור הראשון מתוך המבוא התחלתי להבין עוד ועוד חלקים שנמצאים בתוכי, חוויות שחוויתי ולמה חוויתי אותן וככל שהקורס הלך והתקדם ראיתי את התמונה הגדולה, והתחלתי לעזור לנשות עסקים ויזמיות שאותן אני מלווה, לכוון ולדייק יחד איתן את העסק בעזרת הכלי המדהים הזה שקיבלתי, גם כן בחיים האישיים שלי.
אני מרגישה שקורה שינוי עוצמתי ומבורך, בזוגיות שלי, ביחסי המשפחה שלי ובעיקר עם עצמי, אני מכירה את החוזקות והחולשות שלי, מתבוננת, מתמסרת לשינויים שמגיעים.
מברכת על המסע ועל המתנה הזו שמאפשרת לי לחיות את שיא הפוטנציאל שלי בכל רגע נתון ולכוון גבוהה באמונה ובביטחון ביקום.
ומיכל היא מורה ומתנה ענקית שמעניקה לי השראה לעזור לעוד ועוד אנשים, לכוון אותם
להתחבר לקול הפנימי ולקבל החלטות מתוך אמונה ומתוך האמת שלהם, וזה גם הפך להיות חלק מאורח החיים שלי בזכותה – ללכת אחרי האמת שלי באמונה מלאה ושלמה ולהפיץ אור לאחרים.

דניאל עמיאל חכם

אני רוצה להמליץ מכל הלב על הקורס שגרם לי ‏להתבונן מנקודת מבט אחרת על חיי, עזר לי לקבל החלטות משמעותיות בכל מיני נושאים, כמו – העסק שלי, הזוגיות שלי, החיים האישיים שלי, ונתן לי כלים להתמודד ברמה היום יומית עם כל החוויות שאני עוברת.
בנוסף אני מרגישה ‏שממש עידכנתי גרסה והיום בזכות הנומרולוגיה אני רגועה, שלווה ובטוחה בעצמי יותר מאי פעם.
כמטפלת, הכלי הזה פשוט מאפשר לי לראות ממש בעיני רנטגן את האדם שעומד מולי. להכווין, לייעץ ולעזור לו לדייק את הדרך שלו.
הסיפוק הוא סיפוק כפול כיוון שלמדתי תחום שנותן לי מענה לשאלות שלי ובאותה נשימה מאפשר לי להיות ולעזור לאנשים בחיי/למטופלות שמגיעות אליי.
מיכלי היא פשוט מלאך בדמות אדם, כל כך מקצועית, נעימה, סבלנית ומעבירה את הידע בצורה סופר מונגשת ומובנת לכולם.
נהנתי ולמדתי כל כך הרבה בתהליך הזה, חוויתי טרנספורמציה אמיתית שעזרה לי לקדם את עצמי בכמה רמות קדימה!
הקורס הזה הוא משהו שאי אפשר להסביר במילים, צריך להגיע ולחוות אותו, להרגיש 🙏🏼
תודה למיכלי ולצוות המופלאים שלה על תהליך שנחרט עמוק בתוך הלב ♥️

נס ליפטוב

כל אחד מאיתנו הגיע לכאן כדי לעבור מסע – ומיכל היא מהאנשים האלו שמרגיש שאלוהים שלח במתנה. עשיתי את קורס היסוד של נומרולוגיה טיפולית וזאת חתיכת חוויה ריגשית/מנטאלית/נפשית- כבר מהשיעור הראשון קיבלנו כלים פרקטיים לחיים ובכלל! היא מעבירה את החומר בעוצמה, באלגנטיות, בתשוקה – בעייני זאת מרצה שהיא לגמרי השראה.

המרכז של מיכל גרין הוא לגמרי מקום שנותן הרבה אור לאנשים- גורם להם להיכנס במצב צבירה 1 ולצאת במצב צבירה שונה לחלוטין – משודרג יותר!
ממליצה לכל אחת שרוצה כלי לקליניקה שלה – לעשות צעד ראשון לעולם הרוח ולהגיע למיכל!

ענבל אג'ובל

אל מיכל גרין המיוחדת הגעתי בתקופה שהייתה מאוד מבולבלת עבורי. בלי שום ידע קודם או הבנה בנושא. פשוט עולם הרוח קרא לי.
עם הזמן העמקתי את הידע בנומרולוגיה והענקתי לעצמי הזדמנות להבין את מה שקורה לי בחיים, להבין שהגיע הזמן שלי לעשות שינוי וקפיצת דרך בעולם הרוח. מיכל נתנה לי כלים מהותיים ששינו לי את החיים ואף הצילו את חיי הנישואין שלי. הלימודים אצל מיכל מעניקים לנו ערך מוסף משום שאנו לומדים לפענח את הצופן הקיים במספרים, אך מנגד אנו למדים איך להתמודד עם כל אירוע שיגיע, לומדים לזהות פוטנציאלים אך גם לומדים כיצד ליצור אותם. מיכל מעניקה יחס חם ואישי לכל הלומדים, היא מספקת מענה לכל שאלה ואף עושה זאת באהבה, במסירות ומתוך תחושת שליחות. עם הזמן, המרכז של מיכל גרין הפך להיות בית עבורי, מקום שהפך להיות חלק משמעותי בחיים שלי ובקפיצת הדרך שעשיתי ועודני עושה.
מי שרוצה לעשות שינוי בתפיסה, לחיות טוב יותר ונכון יותר, מומלץ לו שיגיע לבקר וללמוד מהאחת והיחידה, המלאכית שלנו מיכלי.

גל לוי

ידעתי שאני הולכת ללמוד אצל מיכל כבר שנה לפני שהגעתי לקורס, לא ידעתי שזה יהיה הרבה יותר מדהים ממה שציפיתי. הקורס נתן לי כלים להכיר את עצמי, את המשפחה שלי, וכמטפלת הצלחתי לייעל את הטיפול ולדייק אותו יותר גם עבור המטופלות שלי. מיכל מעבירה את הקורס בצורה מרתקת ובהרגשה ביתית ומשפחתית. אני מחכה לימי שלישי בהתרגשות כל שבוע מחדש! שמחה על הזכות ללמוד את התחום המעניין הזה דווקא ממיכל.

רינה מיכאלי

מיכל אהובה ומהממת שאת מהיום שהכרתי אותך כל העולם שלי כבר לא היה נראה אותו דבר כמובן. הגעתי אלייך מתוך מקום של למצוא את המקום שלי בעולם, מי אני מה אני מה באתי לעשות כאן ואצלך מצאתי המון תשובות, אצלך מצאתי כוח, אצלך מצאתי נחמה, אצלך מצאתי תקווה, ומהרגע שהבנתי מה תפקידי בעולם – כל מציאות חיי התיישרה למהות שלי ומשם רק דהרתי קדימה. בכל זאת אני לגמרי נותנת לך את הזכות ואת הכבוד להיות זאת שפתחה לי את העיניים, להיות זאת שהובילה אותי להיות, זאת שזכיתי להיות מהתלמידות שלה. את היית נקודת האור שלי בכל התהליך והשינוי שעברתי כמו מלאך שנשלח לי מהשמיים כדי להראות לי מי אני בעולם הזה. את דרכנו התחלנו עוד בעבר בזה שאני הלבשתי אותך שמלת כלה, והסתובב העולם אחרי מספר שנים נפגשנו ואת הראית לי מה תפקידי בעולם. אין יום בחיים שאני לא מזכירה את שמך ומהללת אותך על מי שאת ועל האור שאת ועל כל מה שזכיתי לקבל ממך ועל מה שאני זוכה להעביר ממני הלאה בזכות זה שהזכרת לי מי אני. תודה לך על מי שאת עבורי, אוהבת מעריכה ומוקירה, רינה מיכאלי.

יערה מגד

תמיד היתה לי משיכה לנומרולוגיה, אך תמיד מהצד של הנועצת (זו שמגיעה להתייעץ). לא חשבתי שאי פעם אמצא את עצמי לומדת את התחום, אבל כשמיכלי הקסומה פתחה את המחזור שלי, הרגשתי קריאה פנימית חזקה שאני חייבת להירשם וזה אחד הדברים הכי טובים ומדהימים שעשיתי עבורי.

מיכל מעבירה את הקורס באופן מרתק, סופר מקצועי, מרגש ויוצא דופן. בכל שיעור אני מוצאת את עצמי מרותקת ונפעמת מכמה העולם הזה מכיל בתוכו כל כך הרבה דיוקים שמאפשרים לנו כיועצים לעזור לאחרים להיכנס לנתיב הכי נכון עבורם למימוש הפוטנציאל הגבוה שלהם, ולא רק להם, גם לעצמנו 😁

מיכל היא משהו אחר, שקשה להסביר אותו במילים אבל כשפוגשים אותה, מבינים – חד קרן קסום שמפיצה אור ואהבה.

השילוב של הנומרולוגיה עם התחום שלי, תחום האימון, הוא שילוב כל כך הרמוני שאני לא מבינה איך לא חשבתי עליו קודם. איך מיכל תמיד אומרת, לכל נשמה הקצב שלה, אז כנראה שזה היה מדויק ברגע ההוא שנרשמתי ולא שנייה לפני.

אין עוררין שאם חשקה נפשך אפילו לרגע אחד ללמוד את התחום, לכי על זה!!! ובהמלצה אישית וחמה, אם את רוצה ללמוד מהטובה ביותר בתחום, אז תעשי הכל לתפוס את מקומך אצל מיכל 🤍🙌🏼

מחזורים 16 ו-17 כבר מלאים!

נותרו עוד:

ימים
שעות
דקות
שניות
הקורס כבר התחיל! עוד לא נרשמת למחזור הבא?

עד לפתיחת מחזור 18- ינואר 2023!